Preskočiť na obsah Přeskočit levý panel Přeskočit na patičku

Návštěva hejtmana Libereckého kraje pana Skokana

V červenci naši obec navštívil pan Petr Skokan. Přijel k nám poněkud netradičně – po vodě. Možná i proto jsme se ho rozhodli i netradičně přivítat na území naší obce. Nejen chlebem a solí, ale po vodácku rumovým přípitkem.

Spolu s panem hejtmanem k nám na návštěvu připlula i starostka města Turnova paní Hana Maierová. Setkání se zúčastnili i starostové okolních obcí, kteří jsou členy sdružení Mikroregionu Jizera.

Po přivítání na břehu Jizery, následoval přesun do pivovarské hospody, kde v salonku následoval pracovní oběd. Dík uvolněné atmosféře, šlo o příjemné posezení, při kterém se pan hejtman dozvěděl o problémech, které trápí Svijany i okolní obce a přislíbil pomoci s jejich řešením.