Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Obec Svijany přispěla Libereckému kraji na boj proti COVID-19

Obec Svijany si nesmírně váží práce Libereckého kraje, co všechno dělá v boji proti koronaviru COVID-19. Obec Svijany dostává pomoc od Libereckého kraje ve formě dotací, odborné pomoci apod. Nyní v době pandemie dostáváme i pomoc v podobě dodávek desinfekce a v tomto týdnu jsme obdrželi i nanofiltry do roušek! Velmi dobře vnímáme obrovské úsilí Libereckého kraje v čele s hejtmanem Martinem Půtou udělat maximum pro „první linie“ a moc si toho vážíme. Nyní je i řada na nás, alespoň trochu pomoci v rámci našich možností. Zastupitelé obce Svijany se proto rozhodli přispět Libereckému kraji na pomoc v boji proti koronaviru COVID-19 částkou 50 Kč za každého občana Svijan. Ve Svijanech žije 326 občanů a tak jsme poslali částku 16 300,- Kč na transparentní účet Libereckého kraje „Veřejná sbírka Liberecký kraj sobě!“

Děkujeme a společně vydržíme !